28/10/2007

Warszawskie Okolice

Różni ludzie, różne miejsca, wszyscy w pośpiechu, więc dziś nie odsłonimy ich sekretów.
Tymczasem życzymy miłego jesiennego popołudnia i do następnego wpisu.

Foto: Patryk Deba

22/10/2007

STREETCLASH

UWAGA UWAGA


W tym tygodniu Warsaw Streets będzie się zmierzał z Tel Awiwem w konkursie streetfashion na blogu Street Clash.

Głosujcie na nas codziennie a będziemy Wam bardzo wdzięczni!

KLIKAJCIE TU: http://www.streetclash.blogspot.com

Pozdrawiamy,

Ekipa WS

08/10/2007

Park Saski

Ala (15)

Jesienną porą Ala spaceruje po Parku Saskim ze swoją torebką w kształcie konewki, którą kupiła podczas majówki w Paryżu. Według niej, najlepszymi inspiracjami są własne kompleksy. Ala interesuje się kulturą chińską i kinem. "Fight club" oraz "Niebezpieczne związki" należą do jej filmowych faworytów.
Pierwsze słowo, które przyszło jej do głowy? Kajmak.

Drut (15)


Ulubioną częścią ubioru panny Drut jest jej spódnica w zebrę, którą otrzymała z lumpeksu od mamy. Inspiracje? Własny mózg! Muzyka jest dla niej pasją, w szczególności polski street-punk. Od czasu do czasu Drut ogląda "Modę na sukces".
Pierwsze słowo, które przyszło jej do głowy? Odbyt.

Foto/Ankieta: Matylda Tamborska

06/10/2007

Rotunda

Jakub (17)


Elegancja i prostota. Tak jak zwięzłe odpowiedzi Jakuba. Jego ulubioną częścią ubioru są jego buty. Główną inspiracją stanowi dla niego George Brummell. Kuba gustuje w muzyce Starych Sida, z książek najchętniej wybierze "Rękopis znaleziony w Saragossie" Jana Potockiego. Ulicę Frascati wskazał jako swoje ulubione miejsce w Stolicy.
Pierwsze słowo, które przyszło mu do głowy? NIE.

Foto/Ankieta: VC

Metro Centrum

Eliza (16)


Eliza najwidoczniej jest pełna energii. Jej ulubioną częścią ubioru jest jej rasta sznurówka, którą przywiozła z Londynu. Spontanicznie odpowiada, że jej inspiracjami dzisiaj są mali breakdancerzy przed metrem, rasta oraz banany. Eliza lubuje się w reggae i ska, do kina zaprasza na "Obsługiwałem angielskiego króla" Menzela, zada Ci lekturę "Weronika postanawia umrzeć" Paula Coelho. Eliza najchętniej bywa w warszawskim Punkcie.
Pierwsze słowo, które przyszło jej do głowy? Sex.

Foto/Ankieta: VC

Nowy Świat

Agnieszka i Maciej (20, 19)


Agnieszka i Maciej zarymowali nam swoje ulubione części ubioru - "buty z internetu i zegarek ze sklepu." Cenią sobie indywidualność w ubiorze. Ta zabawna para pasjonuje się muzyką musicalową oraz rapem. Z filmów bardzo lubią "Miasto aniołów", a najchętniej zaglądają do książek Donata Szyllera "Martwe dziwki idą do nieba" oraz "Salve theatrum" Jarosława Gibasa. Zdaniem Agnieszki i Macieja, najlepszym miejscem w Warszawie jest basen Intercontinentalu.
Pierwsze słowa, które przyszły im do głów? WDJ i chill.

Foto/Ankieta: VC